| Seby80 a întrebat:

Ce carti ati citit si v-a emotionat tare, sau daca v-a facut sa plangeti!, Dau funda, vreau si nume de carti de genul acesta!

3 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti zic eu un nume de carte care am citit-o dar dupa pagina 15 garantez ca inchizi cartea se numeste Fenomenul Pitesti nu mai stiu cine a scris dar este scrisa foarte durrrr citestete-o cu incredere te face sa plang instantaneu:*

| maria933 a răspuns:

Jane Eyre de Charlotte Bronte

este foarte frumoasa love struck

| Saammyyy a răspuns:

Pai am citit o carte care mi-a placut mult.nu ca m-a emotionat
Dafnis si Cloe(longus)