| Carare_Vasile_1948 a întrebat:

Daca am facut o raportare din greseala si recunosc si declar asta, se intimpla ceva? S-a intimplat pe 9 ianuarie dimineata.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce raportare ai făcut? Trimite-le din nou mesaju și spune-le că îți retragi raportu. Dacă l-ai retras nu mai ai de ce să îți faci griji.

| Carare_Vasile_1948 explică (pentru OnuOnulică):

Azi,9 ianuarie in jurul orei 9 am dat clic pe raport la o postare, cu trei femei batrine care dansau frumos, chiar mi-a placut.A fost o eroare, imi retrag raportul.Nu mai stiu cum ii zice postarii, am cautat-o dar n-am mai gasit-o.Este singura raportare pe care am facut-o de cind sunt pe FB.Va multumesc pentru intelegere.

| Carare_Vasile_1948 explică (pentru Carare_Vasile_1948):

Postarea raportata de mine a fost facuta de tiscali.it la 29 dec. 2015 ora 7.Declar inca o data ca retrag raportul.