| Elena_6471 a întrebat:

Daca am internet pe mobil pot asculta muzica de pe youtube? Am nokia 2630

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde daca iti suporta streaming live. daca suporta.atunci da. Daca nu.atunci nu.

| Daniel_4881 a răspuns:

Pfff...nu poti adica probabil dar nu are claritate buna adica e ceva de genu parca e inregistrata cu telefonul apoi redata si eu am avut din ala si am incercat...succes:*

| SkyNet01 a răspuns:

Buna, imi pare rau sa-ti spun dar nu poti asculta muzica de pe youtube deoarece iti trebuie un program spcial numit Adobe flash player

| lory_8089 a răspuns:

Nu daca nu ai 3G.

| hunter_8342 a răspuns:

Nu! nu poti! nu-ti permite telu

| mihhaii a răspuns:

Da, poti