| xCrAzYbOyX a întrebat:

Daca am voce, cum fac sa devin vedeta?

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

CanCan.

Succes!

| Polaris a răspuns:

Nu trebuie să ai voce ca să fii vedetă în ziua de azi.

| SimplyTheBest a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la X factor! daca chiar ai voce o sa ajungi undeva big grin

| Mihaita23 a răspuns:

! Da vestea la showurile de televiziune.

| Gabriela144 a răspuns:

Te duci la o scoala de muzica acolo faci diverse concerte cu corul si participati la multe concursuri

| ELena30 a răspuns:

Vocea Romaniei, X Factor, Romanii au talent happy

| goforcs a răspuns:

Participi la multe concursuri daca faci asta cu timpul vei aparea in multe reviste sau chiar la televizor concursuri de la scola international ''Vocea romaniei'' ca exemplu daca ai voce lumea trebuie sa stie de ea happy si sa nu o ascunzi si sa nu renunti daca cineva iti zice fraze cum ar fi ''Maa' cantaretule du-te ma sa te vezi in oglinda'' daca ai voce cum am mai zis lumea trebuie sa stie de ea