| Elena321 a întrebat:

Va rog nu radeti de mine am o voce minunata si vreau sa devin vedeta. ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Rabdare, echilibru si-n primul rand maturitate. Vezi ca mai cunosc un caz : Zavoranu. Sper sa nu-i calci pe urme.

| Dan a răspuns:

Mai ai mutl de lucru pana sa fi vedeta.Succes!

| pypa007 a răspuns:

Te duci la un stidiou audio

| hmmmmmmmm a răspuns:

Depinde de varsta ta. Incearca o scoala de muzica, liceu, conservator... vorbesti cu persoane in masura sa spuna daca ai voce sau nu, incerci sa mergi la cat mai multe castinguri, te inregistrezi la un studio audio sa te auzi si tu din afara, incerci sa iti cumperi un echipament tip karaoke pentru acasa... faci tot posibilul sa vezi daca ai aptitudinile necesare si apoi esti ca si intrata in lumea muzicii...asta in caz ca tu esti chiar talentata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ARe 9 anihappy
Si daca ai o voce minunata de ce nu ai fost pana acum la conc?laughing eu macar am castigat unul desi nu vreau sa continui. si inca ceva DACA ai VOCew asta nu inseamna k trebuie neaparat sa devii vedeta.happy sunt multe., extrem de multe voci bune si care nu sunt cunoscute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ai sa vezi k nu devii vedeta de care vrei ca
***!? ai noua ani angry nu e ca in hana montana care e un serial! adica ceva fictiv. in realitate se num miley cyrus si are 17 ani. da ea e vedeta de la 16 plus ca. AIA E AMERICa