| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPU eu am o voce foarte foarte frumoasa. dar nu vreau sa ma duc la canto.nu am facut niciodata lectii de canto...si nici nu vreau pentru ca mi-e frica sa nu devin vedeta si sa nu mai am o viata normala... dupa acea.

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Du-te daca esti talentata.

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Sincer,eu sunt pro,zic sa te faci cantareata,daca zici ca ai o voce frumoasa,daca se va ivi sansa,eu zic sa nu o irosesti,pentru ca daca asta e visul tau,stii vorba,,live the dream!"
Unii nu au voce si ar vrea sa aiba, asa ca sa ai voce si sa ratezi sansa mi se pare pacat.
Chestia cu,, frica" o sa treaca.si cu viata.intervine alta vorba,, orice din lume asta are si avantaje, si dezavantaje"

| ady1997 a răspuns:

Bine.si care e problema. daca nu vrei nu o sa fi vedeta...

| Tania a răspuns:

Ooo ce vise mai are lumea.
Du-te si dezvotati talentul sa isi dea cu parerea si un profesor.
Macar sa devi tu vedeta asa usor.lol
Ai putea lua exeplul gen Hannah Montana iti pui o peruca.laughing))laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai da (scuze de jignire)bleaga mai esti...eu care vreau sa am o voce si sa cant si sa devin o vedeta pop imi doresc ce vrei u si u nu vrei?surprise