| botafogo a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Miley Cyrus Selena Gomez Demi Lovato sau o trupa Tokio Hotel, Jonas brothers care ati alege.Cine raspunde primul

Răspuns Câştigător
| B.A. a răspuns:

Miley Cyrus

32 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Pacat ca miley cyrus s-a cam prostit.nu mai e fata cea cuminte de pana acum.
am auzit ca se drogheaza sh face filme xxx big grinbig grin

| Didi33D a răspuns:

Demi lovato toti o criticati pentru ce a facut mai de mult dar nimini nu observa ca are plamani de aur e ce mai tare de asemea si tokio hotel sunt superbi si selena imi place dar mai putin si myley e o drogata se drogheaza toate ziua desi ii multumesc ca ea cand era demi in spital a facut-o sa nu faca greseaza pe gare ar fi regretato dar o urasc pe hannah e o drogata si frati jounas sunt destul de misto