| madtiger a întrebat:

Daca ar fi sa fie in lumea asta doar 2 genuri de muzica "POPULARA" si "MANELE" ce ai alege? big grin

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

POPULARA! Tanga-tang tanga tanglaughing

26 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Populara fara dar si poatehee hee

| crisS a răspuns:

Populara happy ( nu fac o pasiune dar... daca nu am alta optiune decat manelele ca sunt... )

auran
| auran a răspuns:

Populara

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Populara... sau linistea... sau cantecul pasarilor (ca nu vor disparea).

| D-Anna a răspuns:

Ooo doamne batele manele :O ascult populara ca tot mai buna-ioh go on

| viki a răspuns:

Grea intrebare.laughing
Sa zicem populara, chiar daca nu imi place.

| sorin a răspuns:

Inventez eu alt genwinking

| snepy a răspuns:

Nu as mai asculta muzica, si as crea eu alta happy

| Klara a răspuns:

Da' ce-aveti fratilor cu muzica populara? Daca va rusinati cu faptul ca ascultati muzica populara va rusinati cu faptul ca sunteti romani straight face Fuck off.
rolling on the floor

| eek a răspuns:

Recunosc ca nu mi place muzica populara cu toate ca reprezinta cultura si traditia romaniei.si nimanui nu i mai pasa de chestia asta. s a dus tot ce tine de traditie. si daca ai ales sa compari manelele(o stupizenie mai mare decat orice altceva.sunt dezgustata complet de genul asta muzical. daca pot fi numite asa.) cu muzica populara... atunci poti sa recunosti si faptul ca nu te lauzi cu faptul ca esti roman

| cristi27 a răspuns:

Eu as alege manele

| denisa_4752 a răspuns:

Altceva nu gaseai decat populara? cat despre manele nu mai vorbesc...me dezgusta:-&oricum.cred ca polulara

| amfetamina a răspuns:

...as inventa eu al 3lea gensmugsmugsmug
rolling on the floor

| vyol3ta a răspuns:

As alege sa nu mai ascult muzica!

| Fuxy a răspuns:

Bineinteles ca o sa aleg muzica populara!

| JayLeno a răspuns:

Este deja dureros ca ai asociat muzica populara cu scursura nationala-manelele... sad

| Ben. a răspuns:

Fie populara, fie sa surzesc.

| marry a răspuns:

Popularawinking

| madtiger explică:

Ziceam si eu asa in cel mai rau caz big grin, mie imi place foarte mult populara ca doar folclorul ne reprezinta tara si zonele happy

| turist a răspuns:

Populara winking

| damav a răspuns:

Sigur populara, nu am nimic cu manelele sau cu cei care asculta acest gen dar nici nu cred ca se pot compara cu vreun gen muzical, ar trebui sa existe muzica si manele

| ioanabanana a răspuns:

Eu as alege sa ma impusc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca populara, cu toate ca nu o suport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice in afara de manele... Deci populara

| sigmanet a răspuns:

Populara sa zicem, dar ma bucur ca nu sunt doar cele 2 genuri de muzicahappy si oricum am inventa alte genuribig grin

| Gabriela_5005 a răspuns:

Daca as avea doar aceste 2 optiuni as alege muzica populara...nu suport ''MANELELE''...