| power34 a întrebat:

Ce genuri de muzica va place? mie de ex. imi plac Parazitii, toate in afara de manele si populara detesc muzica asta! beahhhh...

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Numai hip-hop, Deliric, Doc, Sisu, Shobby, Cabron, Cosy, Nane, Vescan, Nimeni` Altu si lista continua laughing

8 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

În general rock și metal, dar și genuri ca folk, clasică etc.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mici şi manele

| CautNume a răspuns:

Cel mai mult rock. Evanescence, Queen, Red Hot Chili Peppers, 30 Seconds To Mars, Vama si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock si metal.
Aerosmith, Skid Row, Nightwish, Guns n roses, Metallica, Queen, Amorphis, etc.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Paraziţii nu sunt un gen muzical.
Şi ascult rock şi metal.

| Prototypul a răspuns:

Daca iti place hip-hop ascultal pe underman si SDST sunt foarte buni.

| power34 explică:

Bv!