| Malvina24 a întrebat:

Daca ascult mai multe melodii in winamp si vreau sa gasesc o anumita melodie care stiu ca o am, dar nu o vad cum pot sa fac sa o gasesc sa o ascult? am vazut ca se poate!

Răspuns Câştigător
| Good Cat a răspuns:

Deschizi winamp-ul apesi litera ' j ', iti va aparea o lista cu melodii iar in partea de sus vei scrie numele sau formatia dorita. Nu e necesar sa scrii tot numele, de obicei iti apare imediat cum ai scris 3 litere de exemplu daca nu ai si alte melodii cu nume asemanator.

13 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Apesi pe "j"

| jumbO a răspuns:

Pai pui clik pe o melodie apoi dai pe tasta ta la litera ''j'' happy.

| coosmin24 a răspuns:

Apesi si si dupa care scrii numele melodiei.

| virusel a răspuns:

Pai apesi tasta si cand ii pornit winampu si scrii numele melodiei sau cine o canta si gata

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Eu cand vreau sa ascult o anumita melodie si nu o gasesc apas tastele "ctrl si si " in acelasi timp si imi apare o casuta. Acolo poti scrie numele melodiei sau artistul si sigur ti-o gaseste! Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| imiplacemov a răspuns:

Apesi F3 si scrii numele melodiei.

| mariusciocan a răspuns:

Apesi pe tasta "j" si scrii acolo numele melodiei. ar trebui sa o gaseasca asa. Asta daca o ai in winamp. daca nu o ai intri la "add" si pui folderul unde ai acea melodie partajata. sau pui doar melodia cu optiunea "add file". sper ca am putut sa te ajut cumva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe butonul "J" si apoi pui numele melodiei sau numele celui care o canta. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi tasta"j", apare o caseta si scrii acolo numele melodiei
Sper ca te'am ajutat
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi "J"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe o melodie si si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate dar trebuie sa ai un anumit program instalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai si si iti apar toate melodiile