| Bahamma11 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa ascult un playlist in winamp sare peste melodii pana ajunge la ultima?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Da. Fa un alt playlist cu locatia actuala a melodiilor! acelea peste care sare nu mai sunt acolo unde erau cand ai facut playlistul! le-ai mutat sau le-ai sters! bafta!

10 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Nu sare peste melodii, le pune pe toate doar ca intr-o alta ordine.

| haifisch a răspuns:

Pentru ca ai le-ai mutat din locul de unde le-ai pus initial in playlist. Sau pentru ca le-ai sters.

| KarmaPolice a răspuns:

Deoarece nu le mai gaseste sursa initiala si se duce pana la prima melodie careia ii gaseste sursa. Daca ai o melodie pe desktop si-o bagi in winamp, iar apoi muti melodia intr-un alt folder, in winamp o sa-ti apara, dar n-o sa mai poata canta.
Vezi la winamp sa n-ai bifat si "toggle playlist shuffling "(este un buton cu 123 pe el)

| blondissima a răspuns:

Winamp sare automat peste melodiile sterse sau cel putin mutate din folderul in care le aveai cand ai facut playlist-ul.

| ciprian_7143 a răspuns:

Un motiv ar fi ca melodiile peste care sare, nu mai sunt in locatia initiala ori este dat pe shuffle!

| DeniiiD a răspuns:

Ori nu le gaseste (recunoaste). poate le-ai dat alta denumire in fisier sau le-ai mutat in alt fisier ori este setat Toggle playlist shuffling (butonul acela cu 123 si o sageata deasupra lor)

| George_9481 a răspuns:

Acolo langa butonul de repeat este un buton care scrie "1 2 3" pe el
Apasa pe el pana scrie playlist shuffling: off

| Tudor_2273 a răspuns:

Probabil pentru ca melodiile nu mai exista pe pc, sau winamp nu citeste anumite formate, cum ar fi.wma. Cauta melodiile pe care le asculti pe pc, verifica daca nu le-ai sters. Pentru ca ele raman salvate in winamp playlist chiar daca nu le mai ai pe pc.

| Bahamma11 explică:

Am incercat, nu merge...am apasat pe "123" dar nu le pot ascultasad

| KarinneAidin a răspuns:

Eu cred ca asa ai setat tu. Undeva in stanga sunt doua butoane: unul cu 1 2 3 si incul unul cu o sagetuta. Da si tu click pe cel cu sagatuta ca sa le asculti la rand. you can try!