| AlexanderAdrian a întrebat:

Daca cineva stie unde anume gasesc si eu negativul la melodia Masterpiece a Madonnei, poate fi si cu plata, cum o fi. Deci instrumentalul cat mai aproape de original, nu Earthonika , primeste funda.

5 răspunsuri:
| Paulification a răspuns:

Sincer sa fiu si eu am cautat negativul piesei la un moment dat insa am renuntat. Insa am gasit de curand un site de pe care poti descarca instrumentalul, cu sau fara vocile de pe fundal. Funda? big grin

| Paulification a răspuns:

Scuze pentru dublu post insa am uitat sa atasez link-ul.
Acesta este link-ul de pe care poti descarca negativul:
http://www.karaoke-version.com/mp3-backingtrack/madonna/masterpiece.html

| AlexanderAdrian explică (pentru Paulification):

Aici gasesti melodia free, exact cea de pe karaoke version http://www.youtube.com/watch?v=hq27S0oOIa4 ceea ce inseamna ca cei de la karaoke version sunt niste impostori. In plus, acea versiune nu este instrumentalul original al piesei.

| Paulification a răspuns:

El a spus ca nu conteaza cum gasim, cu sau fara plata, asa ca i-am dat ce stiam eu. Sincer, este un site excelent, de pe care poti descarca negative la o calitate a sunetului mult peste ce gasesti pe YOUTUBE!

| AlexanderAdrian explică (pentru Paulification):

Calitatea pe youtube e aceeasi, melodia e identica, singura diferenta e ca situl ala te pune sa platesti, iar acel negativ nu e negativul original si nici foarte aproape de original, si il aveam. Eu am zis indiferent daca e cu plata sau nu, n-am zis indiferent care negativ.