| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a întrebat:

Daca dragostea ar fi o melodie care ar fi? Ce melodie va aduce aminte de fostul/fosta iubit/a sau acuala/actualul prieten sau prietena?

Răspuns Câştigător
| Amrita a răspuns:

Sia- My love. Nu stiu de ce, dar imi place foarte mult si cand o ascult ma gandesc la dragoste.

9 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Rihanna-Te Amo

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Danity kane-stay

| Tufuu24 a răspuns:

Pai. Hmm.thinking eu cu fostul meu prieten la care am tinut enorm de muult. ascultam dubstep. si melodia noastra si mel care imi aduce aminte de el e Mt Eden-Sierra Leone

| Ioana9769 a răspuns:

Cred da ar fi 'Give love a try' chiar daca nu sunt fana Jonas. Am cantat-o cu baiatul de care imi place. Am cantat-o de multe ori pe munte si cu prietenii dar pare altfel cand o cant cu el.Chiar pare un vis
[http://www.youtube.com/watch?v=8EBcniK3GRI&feature=related]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herohappy

emotionantalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deepsystem- what is love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deep system-what is love...lui ii placeau piesele houselove struck

| cosmina16 a răspuns:

Alex- daca dragostea dispare

si o maneabig grin
Copilul de aur-stau prin cartier
eram atat de indragostita de acel baiat incat ma plimbam zilnic pe la el prin cartier sa il vad :d