| darkmonster a întrebat:

Ati mai fi prieten/a cu "prietena"/"prietenul" care in loc sa te impace cu fostul/fosta iubit/a s-a cuplat cu el/ea?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Oare mai trebuie sa iti pui intrebarea asta? Raspunsul este simplu. Nu este vorba de un : Am gresit, iarta-ma. Este vorba despre : Am vrut sa gresesc. Asa ceva nu se iarta.

April
| April a răspuns:

Nu; pentru simplul motiv ca nici nu am fost; prieteni.

| Criiss16 a răspuns:

Depinde daca eu mai tin la fostul. =)

| Ady00pk a răspuns:

Da.Nu este un motiv serios pentru care as strica o prietenie.In plus ce ai vrea? ca persoana aceea sa nu mai iubeasca niciodata? l-a ales pe el/ea si asta e treaba.Accepta.

| Lexy ♥ a răspuns:

Nu!

| pisioi a răspuns:

Asa am patit eu cateva saptamani nu am vb cu prietena dar dupa ne-am impacat insa nu am uitat ce a facut

| kynleiii a răspuns:

Nu. Ce prietena ar mai fi?

| micuta_6487 a răspuns:

Logic ca Nu, aia nu se poate numii prietenie.

| Buttercup30 a răspuns:

Daca se presupunea ca ma impac cu el, si de fapt s-a cuplat ea cu el as sta suparata un timp, iar daca ei i-ar pasa de prietenia ce a fost si ar incerca sa ma faca s-o iert, atunci as mai fi prietena cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dreku intrebare e asta... nu inteleg...

| cremita a răspuns:

Nu

| anonimulfaraiubire a răspuns:

Nu

| Coach a răspuns:

Daca iti elimini "prietenii" asa din viata s-ar putea sa ramai fara ei. Crezi ca a fost vina prietenei/prietenului pentru. ca tu nu ai inteles ca relatia ta era consumata? Relatiile trec "Prietenii" raman! ( ...si fie vorba intre noi crezi ca ei/lui o sa-i iasa mai bine decat ti-a iesit tie in vechea relatie!) Daca iti este prieten bun, nu renunta la el, pentru. ca pe voi alte motive v-au apropiat! Tu esti singurul in masura sa hotarasti.