| gemeni6226 a întrebat:

Daca stiti piese in titlul carora sa fie un nume de oras sau de tara? Poate fi si in textul cantecului nu neaparat in titlu.Multumesc.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| gemeni6226 explică:

In ceea ce ai scris nu exista nici un nume de localitate dar in linkurile pe care mi-ai dat de la Youtube, da! deci pentru linkurile bune de la Youtube, funda!

| cinevreulol a răspuns:

New New York de la The Cranberries, Welcome To New York de la Taylor Swift si Hollywood de la The Cranberries, atata imi vine in cap