| d0areu a întrebat:

Daca sunt afon la 16 ani voi fi afon toata viata?

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Daca te referi la boala adica la afonie atunci o sa fii afon toata viata, daca te referi la faptul ca nu ai voce atunci prin antrenament poti sa ajungi sa canti decent.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cam da. Nu-ti face griji, nu esti singurul.

| d0areu explică:

Nu am nici o sansa?

| Biancaaaas a răspuns:

Da, te naști cu asta

| 156808532146789 a răspuns:

Te referi la afon adica ai o boala...sau de doare gâtul si iti este greu sa vorbesti. Sau la faptul ca nu ai voce...fiindca daca e o boala nu trece din pacate daca esti racit logic ca la un moment dat scapi daca te referi ca nu ai voce ai cum sa te perfecționezi daca te duci sa iei lectii si daca o sa canti mai des