| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunteti asa mandri de voi ca sunteti rockeri, de ce nu va taiati pe maini? Increstati-va 666 in frunte. Asa, putem
sa distingem un rocker de un om normal.
Inca ceva.
Am vazut ca atunci cand turnati multa bautura pe gat si incepeti sa dati cu capul de pereti, maraiti unul la altul. De ce?
Am ajuns la concluzia ca voi aveti rabie.

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Wow,esti suparat rau pe rockeri.
E doar un stil de viata prietene,nu trebuie sa faca nimeni nimic.
Eu ascult rock dar nu beau,nu ma imbrac in negru, nu merg in cluburi de rockeri, nu am plete si nu am nici un prieten care sa fie cum ai spus tu.
Pana la urma manelistii de ce nu isi tatueaza 500€ in frunte? Sa se vada ca au bani si sa ii putem distinge(desi se disting foarte usor).
Rapperii de ce nu isi tatueaza 2pac in fruncte?
Houserii nu ii incadrez niciunde ca aia au toate defectele si le au pe toate.

7 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Esti un distruslaughingcred ca u nu esti ala normal aicilaughing

| OmletteDuFromage a răspuns:

Da tu de ce nu iti increstezi "prost" pe frunte, ca sa te putem distinge si pe tine? neah, prostia ta pute, pute tare, are un miros specific, si iesi destul de tare in evidenta, deci nu mai e nevoie si de alte semne distincte. Mie greu sa cred ca urangutanii pot sa traga concluzii, dar hai ca sunt un tip deschis, si sunt de acord si cu aberatia asta.

| KodrutZ a răspuns:

Te lasam sa te intrebi in continuare... si nu uita: oricine de linga tine poate fi un satanist de-asta nenorocit care asculta rock! Stai geana!

| Noveron a răspuns:

Ma eu zic ca daca tu ai ajuns la concluzia asta inseamna ca esti un cocalar si etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt albă, rockeriţă, satanistă, am numai tricouri negre cu trupe, îmi fac unghiile cu negru, port pentagrame, semnul lui hitler şi cruci întoarse, lanţuri pe pantalonii negri, bocanci, dau din cap şi ascult death metal în căşti pe stradă.

Dacă ai citit ceea ce e scris mai sus, vor intra cinci bătrânei rockeri homosexuali şi te vor distruge anal, dragă Zenith.

Prea târziu. Pregăteşte-te pentru vizita de la ora 01:03 noaptea asta.

| LoStEyEs a răspuns:

Partea cu bautura: Ca sa distingem un om normal de unul ca tinewinking

| AnathemaKatze a răspuns:

Ti-ai primit bataie de la vreun rocker si ai ramas marcat?
Voi idiotii care ascultati melodii comerciale cu versuri din 2 cuvinte de ce sunteti atat de inapoiati mental?