| cRe1oNNN a întrebat:

Daca termin o facultate de muzica din Romania cu ce m'ar putea ajuta?

2 răspunsuri:
| totmike a răspuns:

In romania...cu putine dar totusi sunt si avantaje. daca ai talent poti reusi. in muzica nu vei avea numai succese ci si multe esecuri dar trebuie sa ai vointa si sa te ridici de fiecare data.in Romania vei avea parte de maai multe esecuri dar daca ai ambitie si vointa, orice poate fi posibil.bafta

| maryus_6158 a răspuns:

Pai poti sa iti faci propria ta afacere din asta de ex:compozitor, cantaret, profesor de canto etc