| szsz4 a întrebat:

Este aci vreun hacker care m'ar putea ajuta?crying

7 răspunsuri:
| YoppKidde a răspuns:

Da tata o fo hackar deala si inca este zi ce vrei si ii transmit eu prin papucu meu mobil

| Skylar a răspuns:

Hahaha ce fraier esti...probabil ai 9 ani sa crezi toate alea

| Reiatsunami a răspuns:

Probabil nu stii cum sa deschizi un joc.

| Bica1453 a răspuns:

Da eu te pot ajuta

| kristiMan a răspuns:

Da

| szsz4 explică:

Dc faceti misto? daca vreti sa stiti dc mi-ar trebui un hackar, cititim prima intrebare in care mi so spart parola si el/ea cere bani pe numele meu

| szsz4 explică:

Ophiel.Yop am si un alt cont si am primit un mail pe contul asta spart, in care cerea bani pentru "o calatorie" si u sa numi zici mie ca no cerut bani, ca mo intrebat si niste prieteni, colegi ca carei treaba cu cerutu banilor si nu stiu eu ce, deci daca nu ma ajuta, simplu:NU TE BAGA bye-bye!