| razvybossu95 a întrebat:

Dati-mi idee ce nume de dj sa-mi pun ma cheama niculescu razvan ioan

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

DJ Levanio
DJ Niraan
DJ Cuzvio
DJ Esraan
DJ Nilesvan
DJ Shippy
DJ Razvytzu
DJ Nyculescan
DJ Vescan
DJ Morris
DJ Spot
DJ Șanu
DJ SkiZzo
DJ Skiz
DJ MosCraciunlaughing))
DJ Bloom
DJ Asi
DJ Ramy
Primele 3-4 sunt cu cate 2 litere din numele tau.Stiu ca sunt stupide, dar macar apreciaza-mi efortul ca m-am gandit vreo 2 ore la elelaughing)

| razvybossu95 explică (pentru IncorrectUsername):

Dj Levanio, Dj Shippy dar si Dj Skiz si Dj Ramy sunt foarte bune

7 răspunsuri:
| livio70 a răspuns:

De ce nu incerci dj Van Razz?

| razvybossu95 explică (pentru livio70):

Da este o idee buna dar mai astept cv nume pana acum livio70 esti castigator sa vedem ce urmeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ si numele tau

| Love4Music a răspuns:

Si eu m-am gandit mult ce nume de dj sa-mi pun si pana la urma sa imi pun numele de familie.
Numele de dj trebuie sa fie mai original, unic tocmai ce este numele de familie.
cum ti se pare dj niculescu?

| IncorrectUsername a răspuns (pentru Love4Music):

'Numele de dj trebuie sa fie mai original, unic tocmai ce este numele de familie.'
Nu este chiar asa, te-ai gandit ca 10000 de oameni de pe planeta asta, au numele la fel de familie?

| Love4Music a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Da dar nu toti is dj,.nu conteaza.cati oameni au acel nume.tu trebuie sa fi primul.