| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Dati-mi va rog o idee cu ce nume sa-mi pun pe facebook. Ma cheama gabi.

Răspuns Câştigător
| Larisa211 a răspuns:

Ce zici de '' GabiiBăă!''

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Doamne,dar daca iti pui numele real ce are? De aia ti-au pus parintii un nume, ca sa il folosesti in toate.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Poate nu imi place numele meu de familie. ai cv impotriva? pana acum l-am pus asa poate vreau sa-l schimb.:/

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Pe cuvant daca nu m-am saturat de dinastia ca voi. Imi vine sa iau tastatura si sa va trosnesc cu ea in cap. Pune domne numele tau real. Te crezi pe hi5 sau pe ce naiba te crezi tu...