| DespairFire a întrebat:

Dati-mi idei de melodi pe care le ascultati atunci cand suferiti sau sunteti deprimati.

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cum ziceam...mi se pare total lipsit de sens ca atunci când eşti deprimat să asculţi alte melodii decât cele pe care le asculţi de obicei.
O melodie nu-ţi poate schimba starea cu absolut nimic, doar îţi dă impresia asta.

| DragosConstantin a răspuns:

Asculta Three Days Grace - Never Too Late sau Three Days Grace -Pain

| DragosConstantin a răspuns:

Asculta Three Days Grace - Never Too Late sau Three Days Grace - Pain

| DragosConstantin a răspuns:

Asculta Three Days Grace - Never Too Late sau Three Days Grace - Pain

| LiK3 a răspuns:

Pai cand sunt trist eu ascult melodii vesele.
Incearca sa asculti radio 247 big grin happy