| tupac19 a întrebat:

Ce muzica ascultati cand sunteti deprimati? big grin...

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Muzica De-primati. Intelegi ce vreau sa spun rolling on the floor. Ma rog, sunt multe, dar iti pot recomanda cateva mai bunicele: Aerosmith-I don't wanna miss a thing si Crazy; Goo Goo Dolls-Iris, melodie superba; Praf in Ochi-O mie de ganduri; toate melodiile Tatianei Stepa, pentru ca au o melancolie sfasietoare, tristete... dar iti provoaca si o stare de bine, in acelasi timp; DJ Aligator-Close to you; Vita de Vie-Praf de Stele; toate melodiile Vama; Cargo-Ploaia sau cam asa thinking; Evanescence- My Immortal si Hello; Within Temptation-Forgive/Forgiven, nu stiu exact. Sunt melodii linistitoare. (Zic)
O zi frumoasa!

16 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Cateodata dnb si cateodata chestii lente.de ex ne-eu-madlaughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Brokencyde

| AndreeA_4571 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=emHrsJ93Sr0&feature=related asta e perfecta... o ascult si cand sunt fericita... pur si simplu imi place melodia. :d

| just|breathe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7FddRcJwlT4 asta... mi-se furnica pielea cand o ascult si ma face sa plang dar ma face sa ma simt mai bine:XO iubesc, o ador:X:X:X

| rox a răspuns:

Rock, heavy metal\m/ Ma relaxeaza foarte multhappy si-mi da o stare de mai bine, imi ridica moralu.happy

| ButterFly_8644 a răspuns:

Vama Veche-Epilogue
Vama Veche-Ana
Vama Veche-Fericire

Switchfoot-You

Roxette-Listen to your heart
Roxette-Anyone
Roxette-It must have been love

Praf in Ochi-O mie de ganduri

Mandy Moore-Cry
Mandy Moore-Only Hope

Laura Pausini-Cose chi vivi

Enya-Only time

Dj Aligator-Close to you

Claudia Cream-Don`t miss missig you

Celin Dion-My heart will go on

Si nu le ascult numai cand sunt trista :X

| Ianaaable a răspuns:

happy Oliver Shanti, indieni (nu stiu cum se cheamahappy, Loreena McKennitt si ceva melodii mai lente: Nightwish- while your lips are still red, Deftons- passenger, Stone Sour- zzyzx Rd. mai multehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My immortal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii big grin ca sa imi intareasca moralul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teasta, Adda, Lay Low, Puya...
xoxo
by Dydee [zui]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e absud ca atunci cand sunt trista sa ascult melodii triste in loc sa ascul melodii care sa imi ridice moralul, dar prefer sa-mi exteriorizez sentimente prin muzica happy
DJ Aligator-Close to you
E o melodie care aproape ma face sa plang dar prefer sa o dau tare si sa ma uit pe fereastra, daca e noapte e si mai bine, doar asa imi limpezesc mintea happy e o melodie frumoasa ti-o recomand

| ReaPer_6576 a răspuns:

Rock...

| tupac19 explică:

Mersi tuturor... mi-am facut un folder cu muzica pentru cand sunt deprimat big grin rolling on the floor.

| antoncik a răspuns:

Hard-Rock

| missshnitzelash a răspuns:

Aviation - You were my everything
Brutha - One of us
jFLIP - You Do This To Me
jFLIP - Forever Feat. Kharisma(REMIX)
Lil' Bam-Bam - Life
Kharisma - Hopeless Feat. Ryan Curtis
Ryan Curtis - Dream
Bow Wow - Big dreams
In general muzica de c-walk. big grin

| crysys4punk a răspuns:

Cred ca cel mai des ascult rock... e genul de muzica care te face sa sari in sus... iit ridica moralul la maxim dupa parerea mea happy