| Alextusent a întrebat:

Dati-mi si mie coduri pentru marirea volumului la samsung c3010 sau daca nu stiti asemenea coduri dati-mi orice alte coduri.

2 răspunsuri:
| TZi a răspuns:

Buna,
Incearca asta:
1. Tasteaza codul *#8999*8378#
Pentru Samsung E250 codul *#0206*8378#
2. Apasa pe cea de-a 2-a optiune h\w test din acel meniu
3. Intra la Audio settings
4. Cauta unde scrie IIS Normal si intra acolo intra la Rx Vol.
5. Mareste numarul de acolo pentru fiecare level audio. Cel mai indicat ar fi sa nu se treaca de 6500 la ultimul nivel pentru ca e posibil sa nu se auda placut! 6500 este de ajuns!
Fa in asa fel ca volumul intre fiecare level sa fie de valoare apropiata.
E testat pe mai multe modele de Samsung si merge. Vezi si tu.
Bafta.

| Ion_Marius_1999 a răspuns (pentru TZi):

Merge si pe Samsung star 2?