| DonyHD a întrebat:

Dati-mi si mie niste melodii reggae frumoase happy funda la cele mai bune si voturi la totibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Toate melodiile de la El negro. Da si tu un search pe you tube cu el negro si vezi ce-ti place.

| cobritsA a răspuns:

Buna!
Mark-anthony – My Baby You
Switchfoot – You
Avril Lavigne – Keep Holding On
Delerium – Fallen
Lifehouse – You & Me
Игорь Крутой – Ты В Моем Сентябре
Bebe – Siempre Me Quedará
Yiruma - Moonlight
Colbie Caillat - I Never Told You
Don Omar - Hasta Abajo
Wisin y Yandel Feat. Enrique Iglesias - Gracias a ti
Carlos Baute - Colgando En Tus Manos (con Marta Sánchez)
David Bustamante - Devuelveme La Vida
Jyve - Solo a tu lado quiero vivir
magnate - nuestro amor es asi
Tito El Bambino Feat. Zion & Lennox - Mi Cama Huele a Ti
El Roockie - sigue bailando mi amor
Don Omar - Virtual Diva
Nigga - Te amo tanto
Nigga - Te quiero

| DonyHD explică (pentru cobritsA):

Mai copiati mult de la altii? Mai imi raspunsese cineva aceleasi melodii la alta intrebare. si tu stii ce e aia muzica reggae? aia nu e reggae oricum sa nu zici ca-s bulangiu iti dau folositor.

| danut222 a răspuns (pentru DonyHD):

Reggae este un gen muzical dezvoltat prima dată în Jamaica spre sfârșitul anilor 1960. Si bob marley canta reggae MeGusta ai postat bine Dony u nu trebuia sa comentezi aiurea!

| DonyHD explică (pentru danut222):

Daca nu vezi bine sau esti chior eu i-am raspuns lui cobritsa nu lui megusta. asa ca eu zic sa numai comentezi tu aiurea!winking

| MeGusta a răspuns:

Bob Marley- One love, Buffalo Soldier, I shot the sheriff, Get up stand up, Stir it up, Bad card, Concrete jungle...etc...Muuult bob marley, in principiu