| florina_4939 a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri de unde pot descarca melodii gratis
cele mai multe primesc fundita love struck

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreeaaa1 a răspuns:

Eu stiu un site de unde poti descarca direct de pe youtube
www.vidtomp3.com
Se procedeaza in felul urmator:
Scrii intai numele melodiei pe care o vrei sa o descarci. Ii dai play, iar in dreapta scrie Url.Copii tot ce scrie la url, apoi intri pe vidtomp3 si dai paste in locul gol. Vezi ca deasupra scrie Enter Video url below to convert into MP3 apoi dai pe download si mi pe dai pe dowload mp3 de 2 ori sau o data si gata.:D
Sper ca te-am ajutat!

| Anna_3775 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

dar eu folosesc si VDownloader. Se descarca de pe net si este mult mai sigur.:)

| catty443 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/
eu zic ca asta e foarte bun. pui linkul de la youtube acolo.si iei ce melodie vrei.
:*