| teodoriykajocheriytza a întrebat:

Va rog dati-mi si mie site-uri de unde pot descarca melodii gratis.

4 răspunsuri:
| florin193 a răspuns:

Incearca site-ul : vitan club
bafta!

| marina28 a răspuns:

Poti incerca youtube converter. Nu trebuie instalat, este un program online. Scrii pe google " YouTube Converter" si intri pe primul link. Apoi copii URL-ul de la youtube si il lipesti intr'o casuta care iti apare acolo si transformi melodia in format mp3. Si asa poti sa descarci orice melodie de pe youtube. Sper ca ai inteles. Daca nu. imi trimit un PM. succes.

| myhay181 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/index.php intri aici copi link-ul de pe youtube si dai go, apoi iti da melodia sa o descarci.

| andrei00007 a răspuns:

Muzico.ru incearca eu de aici descarc bafta!