| Noitra a întrebat:

Dati-mi si mie niste trupe de heavy metal care sa nu urle in melodii gen asta. http://www.youtube.com/watch?v=y5V6sxZ8-eg&bpctr=1367483 018

13 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Unde urlă?
Omule, astea-s metale nu pop.

Ia de aici:
http://www.youtube.com/watch?v=L397TWLwrUU

| Noitra explică (pentru Vans):

Asculta sabaton powerwolf si compara cu trupa pe care ai pus-o mai sus e de toata jena... Ce volum au astia in melodii si ce are turpa aia. Asculta sabaton si ai sa vezi ca baietii canta metal foarte bine si nu urla deloc. Cat despre restul de mai sus bullshit.

| Vans a răspuns (pentru Noitra):

Judas Priest bullshit?
http://www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU
Ţi se pare.

Vrei metale dar în care nu se urlă? Îs metale, aici e nevoie de voce puternică. Vrei ceva calm, du-te ascultă Nothing else matters.

| Noitra explică (pentru Vans):

Ti-am dat exemplu clar ca sabaton nu urla negativ awesome voce awesome si melodiile lui mai au si un inteles... Mai vrei exemple? I-a tati powerwolf disturbed icon for hire. Si da Judas Priest e total bullshit. De ce? Simplu "artistul" e afon. Singurul motiv ce m-ar face sa-i ascult pe baietii aia ar fi sa transmita un mesaj ceva dar din nume cam par cu tenta satanica.

Dar na fiecare cu preferintele lui.

| Vans a răspuns (pentru Noitra):

Dacă începi deja cu chestii despre satanism e clar...

| Noitra explică (pentru Vans):

Ce e clar? Pana acum nu ai venit decat cu propozitii incomplete si fara sens... Esti in stare sa iti expui o parere sau ai probleme in a comunica? "Esti prost! De ce sunt prost? De aia!" te descrie perfect.

| Vans a răspuns (pentru Noitra):

După ce că eşti arogant, nici nu ştii să te exprimi.

Da, am probleme în ale comunicării, mai ales cu marii rockeri ca tine.