| DennyxD a întrebat:

Dati-mi si mie nume de cantareti si melodii punk(preferabil in limba romana)big grin

5 răspunsuri:
| Zero a răspuns:

# 10 Grei Grasu XXL cu 10 Grei si Roxana - Privesc de sus (Videoclip) Grasu XXL si 10 Grei - Personajul Negativ (1999) (Album)
# 10Vers MetaMorph feat. 10Vers, Flexo and DJ Nox - Underground Detonation
# 1Q Sapro Mihai Alexandru si 1Q Sapro - Da-mi o Bere
#
# 2 Hot 2 Stop 2 Hot 2 Stop and Criss Blaziny - Why
# 2-Aru 2-Aru si Sandu Vijelie - Te iubesc (Videoclip) Liviu Pustiu si 2-Aru - Ce frumoasa esti Liviu Pustiu si 2-Aru - Ce frumoasa esti (Videoclip) Liviu Pustiu si 2-Aru - So sukar keles Liviu Pustiu si 2-Aru - So sukar keles (Videoclip)
# 2Lici 2Lici - Insemnari din subterana (2010) (Album)
# 2MC RaSa Latina 2MC RaSa Latina - El sau Ea
#
# 3 Sud Est 3 Sud Est - Criyng (Club Mix)
# 3rei Sud Est 3rei Sud Est - Alaturi de ingeri (Videoclip) 3rei Sud Est - Amintirile (Videoclip) 3rei Sud Est - Cand soarele rasare (Videoclip) 3rei Sud Est - Clipe (Videoclip) 3rei Sud Est - Cu capu-n nori (Videoclip) 3rei Sud Est - De dorul tau (Videoclip) 3rei Sud Est - Iubire (Videoclip) 3rei Sud Est - N-ai avut curaj (Videoclip) 3rei Sud Est - N-ai crezut in mine (Videoclip) 3rei Sud Est - O ce veste minunata 3rei Sud Est - Poveste de dragoste (Videoclip) 3rei Sud Est - Se asterne toamna (Videoclip) 3rei Sud Est - Te astept sa vii (Videoclip) 3rei Sud Est - Te plac (Videoclip) 3rei Sud Est - Videografie - 14 Videoclipuri 3rei Sud Est - Vreau sa te uit (Videoclip)
# 3Shift 3shift - Hey bitch (Jay Criss Arrested Mix) 3shift - Hey bitch (Jotto Remix) Menthol feat. 3Shift - Give Me More
#
# 4 oameni si 3 femei 4 oameni si 3 femei - Sa traiasca tat Moldova Vol. 2 (2008) (Album)
# 4U 4U - Trebuie sa schimb ceva (2001) (Album)
#
# 6ase-6ase 6ase-6ase - Best of (2010) (Album) 6ase-6ase si BabyGirl - Stiu tot ce simti Marijuana cu 6ase-6ase si Ganja - Fetele cu care cant
#
A
# A-Lexxa Big Tow cu A-Lexxa si Grinder - Impotriva lor
# A.C. BAND A.C. BAND - Beautiful Tonight (DJ YAANG & AISA Radio RMX)
# A.G. Weinberger A.G. Weinberger - Discografie (1996-2007) - 6 Albume A.G. Weinberger - Good Morning Mr. Blues (1996) (Album) A.G. Weinberger - Guitar Man Vol. 1 (2007) (Album) A.G. Weinberger - Guitar Man Vol. 2 (2007) (Album) A.G. Weinberger - Nashville Calling (2006) (Album) A.G. Weinberger - Standard Weinberger (1997) (Album) A.G. Weinberger - Transylvania Avenue (1999) (Album)
# A.O.K. S.I.K - Fragmente f. A.O.K. S.I.K si A.O.K. - Rutina
# Aalyda IL-egal, Sisu si Aalyda - Nu Ar Fi Bine Sa Minti
# Abiel Abiel - Ochii tai (Album)
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

*
A (in continuare)
* AbSsent AbSsent - 2 zile
* Acelash Acelash - E bine rau (2009) (Album)
* Acelasi Mc Acelasi Mc - Nu-mi gasesc locul (2009) (EP) Danny cu Acelasi Mc si Razzu - Principala cauza
* Achim Nica Achim Nica - Primavara de-o ajung (Album)
* Achtern Styg S.I.K - Gata cu tot f. Achtern Styg
* Acid Acid - Multitudine (2008) (Album)
* Acord din Galati Acord din Galati - Muzica de petrecere si nunta veche (Album)
* Activ Activ - Visez (Videoclip) Activ – Doar cu tine (Negativ)
* Ad Litteram Ad Litteram feat. K-Gula - Himeric Ad Litteram feat. K-Gula - Himeric (Videoclip)
* Ada Ada - May day Ada - Say my love Ada - Show me love Ada - Summer of love (Club Mix) Ada - Summer of love (Radio Edit) Ada ft. Red House - Feel my saxo Ada ft. Red House - Feel my Saxo (Dizzy Deejays Extended Mix)
* Ada Milea Ada Milea - Aberatii sonore (1997) (Album) Ada Milea - Absurdistan (2003) (Album) Ada Milea - Apolodor (2003) (Album) Ada Milea - De ce fierbe copilul in mamaliga (2003) (Album) Ada Milea - Nasul (2007) (Album) Ada Milea - No mom's land (2002) (Album) Ada Milea - Quijote (2004) (Album) Ada Milea - Republica mioritica Romania (1999) (Album)
* Adda Adda & Teasta - Minti Murdare Facute Praf (Mix Dj Tavi) Dj Stephano & Dj Adrianno f. Adda - Colors Dj Stephano & Dj Adrianno f. Adda - Colors (Extended) Dj Stephano & Dj Adrianno f. Adda - Culori Dj Stephano & Dj Adrianno f. Adda - Culori (Extended) N-Tone si Adda - Fluturi
* Ade Treitl Hammond ft. Ade - Dancing
* Adela Popescu Adela Popescu - Vom uita Loredana si Adela Popescu - Aniela
* Adi Ardelean Adi Ardelean - Instrumentale de joc (Album)
* Adi Balint Adi Balint si Alina de la Orastie - Sus romane sus (Album)
* Adi Cristescu Andra si Adi Cristescu - Colt De Suflet (Videoclip) Cristina Spatar f. Adi Cristescu - Bounce
* Adi de Adi Copilul de Aur si Adi de Adi - Bum Bum (Videoclip) Marinus de la Ploiesti si Adi de Adi - Sistemul tiganesc (Live)
* Adi de la Valcea Adi de la Valcea - Am avut multe femei Adi de la Valcea - Am gasit pe masa o poza de-a ta Adi de la Valcea - De astazi incolo Adi de la Valcea - Istoria Manelelor (Manele Vechi) (Album) Adi de la Valcea - M-ai dus prea mult cu minciuna Adi de la Valcea - O mie de motive Adi de la Valcea - Singura femeie din viata mea Adi de la Valcea - Supararea cand imi vine (Album)
# Aida (in continuare) Dj Yulis and Aida - Dance with me
# Aimi LLP & Aimi - Out of my way (Dj Adrianno & Stephano Remix) LLP feat Aimi - Out of my way (Oficial Extended Mix) LLP feat. Aimi - Out of my way LLP feat. Aimi - Out of my way (Nick Kamarera Remix) LLP ft. Aimi - Out of my way (Adaggio Deeptech Mix) LLP ft. Aimi - Out of my way (Videoclip)
# Aisa Aisa & Dj Yaang - Bunny Aisa & Dj Yaang - Bunny (Extended Mix) Aisa & Dj Yaang - Follow you (LLP Remix) Aisa & Dj Yaang - Sexy bunny (SugarDaddys Sweetest Extended Mix) Aisa and DJ Yaang - Follow you Aisa and Dj Yaang - La Luna Aisa and Dj Yaang - The One Aisa and Dj Yaang - Walking alone Aisa si Dj Yaang - So lost without you
# Akcent Akcent - Fara Lacrimi (2009) (Album) Akcent - French kiss with Kylie (2006) (Album) Akcent - Happy People, Happy Faces (2009) Akcent - How deep is your love Akcent - How deep is your love (DJ RDM Remix) Akcent - How deep is your love (Gossip Club Remix) Akcent - In culori (2002) (Album) Akcent - Jokero Akcent - Jokero (Dj TechStyler remix) Akcent - King of disco (2007) (Album) Akcent - Kylie (Bootystylerz Remix 2010) Akcent - Love stoned Akcent - Love stoned (Dj Cleber Electro Vocal Mix) Akcent - Love Stoned (Nir Ozer Remix) Akcent - Love stoned (Videoclip) Akcent - Lovers Cry Akcent - Make Me Shiver (Wanna Lick Your Ear) Akcent - Make Me Shiver (Wanna Lick Your Ear) (Videoclip) Akcent - Noaptea te visez Akcent - On & On (Rene Rodrigezz Remix) Akcent - Poveste de viata (2004) (Album) Akcent - Senzatzia (2000) (Album) Akcent - Stay with me (Rest Gomez Remix) Akcent - That's my name (Dj eTeRn remix) Akcent - That's my name (Harmonica Rework Edit) Akcent - That's my name (Victor Magan Remix) Akcent - That's my name (Videoclip) Akcent - That's my name (Yves Larock Radio Edit) Akcent - True believer Akcent - True believers (2009) (Album) Akcent feat. Lora - That's my name 2010 Edward Maya vs. Akcent ft. Alicia - That's my stereo love (Mash Up ReMix By Dj Kapa) Simplu, Akcent si Cream - Casuta din padure
# Alan Alan - Munca in folosul Hip-Hop'ului (2009) (Album)
# Pablo Cristina feat. Pablo - E tarziu
# Pacha Man Karie si Pacha Man - Amazing Pacha Man - Crazy Pacha Man - Crazy kingstone (Dj Limun Mash up) Pacha Man - Drumul catre rastafari (2003) (Album) Pacha Man - Imi aduc aminte Pacha Man si Skizzo Skillz - Rastafari Smiley ft. Pacha Man - Love is for free
# Pactu Pactu - Din A.C.B. II Pactu - Porti inchise (2007) (Album) Pactu - Renastearea (2010) (Album) Pactu - Tu stii Pactu - Tu stii (Videoclip) Pactu cu Blondu si Lyl'Bee - Zambeste Pactu si Blondu - Impotriva ta Pactu si Roger - Contra timp Razzu si Pactu - Depresia caloriferului din buzunar
# Pagal Pagal, Mihai Popoviciu and Jay Bliss - Tool 1.01
# Pancarta Pancarta - Fara diplomatie (2009) (Album)
# Panseluta Panseluta si George din Militari - Nu iti mai spun ca te iubesc
# Panseluta Feraru Panseluta Feraru - O damigeana si-un pahar (Album) Panseluta Feraru - Satule, vatra frumoasa (2009) (Album)
# Panseluta Fieraru Panseluta Fieraru - Cantece lautaresti (1991) (Album) Panseluta Fieraru - Drag mi-a fost cantecul meu (1988) (Album) Panseluta Fieraru - Muzica lautareasca veche (Album)
# Papa Jr. Papa Jr. - Ce e iubirea? (2006) (Album)
# Paradigma Paradigma - Follow me (Radio Edit)
# Paragraf Fleascu si Paragraf - Prizonierii sperantelor
# Parannoya Parannoya Prezinta 09mm - Vol. 2 (2010) (Album)
# Parazitii B.U.G. Mafia si Parazitii - Cine e in focuri (New Mix 2009) Parazitii - Apa in vin Parazitii - Bad Joke (2002) (Album) Parazitii - Bad Joke (2002) (Videoclip) Parazitii - Bagabontii '99 (1999) (Videoclip) Parazitii - Best of (2009) (Album) Parazitii - Categoria Grea (2001) (Album) Parazitii - Categoria Grea (2001) (Videoclip) Parazitii - Celebrii Parazitii - Confort 3 (2005) (Album) Parazitii - Cui ii pasa Parazitii - Cum se face Parazitii - De ziua ta (2009) (Videoclip) Parazitii - Degeneratia Urmatoare (Remix) (2000) (Videoclip) Parazitii - Din Coltul Blocului (2007) (Videoclip) Parazitii - Discografie (1995-2010) - 21 Albume Parazitii - Drumuri fictive
# Parazitii (in continuare) Parazitii - Fuck you Romania (2004) (Videoclip) Parazitii - Iarta-ma (2000) (Album) Parazitii - In Focuri (2002) (Album) Parazitii - In Focuri (2002) (Videoclip) Parazitii - Instigare la cultura (2005) (Videoclip) Parazitii - Irefutabil (2002) (Album) Parazitii - Jos Cenzura (2004) (Videoclip) Parazitii - Jos Cenzura! (2004) (Album) Parazitii - Lasa-ma sa beau Parazitii - Mari Romani (2006) (Videoclip) Parazitii - Mesaj pentru Europa (2007) (Videoclip) Parazitii - Milionari de Weekend (2005) (Videoclip) Parazitii - Mix Bun Parazitii - Mix Bun (2009) (Videoclip) Parazitii - Necomercial (2002) (Videoclip) Parazitii - Nici o problema (1999) (Album) Parazitii - Nimic Normal (1996) (Album) Parazitii - Noi vrem respect Parazitii - Noi vrem respect (2009) (Videoclip) Parazitii - Nu In Balcani Parazitii - O cheama Parazitii - Omul din Lift (1999) (Videoclip) Parazitii - Parol Parazitii - Poezii pentru pereti (1995) (Album) Parazitii - Praf (2005) (Videoclip) Parazitii - Primii 10 ani (2004) (Album) Parazitii - Respect Maxim Parazitii - Shoot Yourself (2001) (Album) Parazitii - Shoot yourself (2002) (Videoclip) Parazitii - Slalom Pintre Cretini (2007) (Album) Parazitii - Slalom Printre Cretini (Reissue with Bonus Tracks) (2009) (Album) Parazitii - Suta (1997) (Album) Parazitii - Tango la rece Parazitii - Tot ce e bun tre sa dispara (2010) (Album) Parazitii - Tot ce e bun tre' sa dispara Parazitii - Videografie (1999-2009) - 29 de Videoclipuri Parazitii - Violent (2005) (Album) Parazitii - Violent (2005) (Videoclip) Parazitii - Vrei bani (17) (2008) (Videoclip) Parazitii si Mr. Levy - Arde Parazitii si Mr. Levy - Arde (Videoclip)
# Parintele Arsenie Papacioc Parintele Arsenie Papacioc - Predici (1997-2008) (Album)
# Park Place Delyno f. Park Place - I have the world (Paul Daniel Official Remix) Delyno ft Park Place - I have the world (Dario Zack Radio Re-make) Delyno ft Park Place - I have the world (Dario Zack Sonofon remix) Delyno ft. Park Place - I have the world (Dj Andi Remix) Delyno ft. Park Place - I Have The World (Videoclip)
# Parlament Parlament - Doamne Parlament - Vine vara (1998) (Album)
dintre toti iti recomand paraziti bug mafia si inca 2-3 dar sa sty ca manelisti inclusi acolo nu canta punk hee hee dar au fost in listatongue pup kiss

| DudăMalefică a răspuns:

Punkin romana? Tu esti proasta?
Noi nu stim sa scoatem nu Gutza cu tz si Sorinel C8ilu` de aur x-(

| DudăMalefică a răspuns:

Ma rog,sorry pentru faza cu proasta.
Dar noi nu scoatem pe piata punk,doar dance, hip hop si rock cat mai fac Iris, Compact si trupe in gen.Cam atat, cam asta e varietatea romaneasca de muzica, dar poate pe viitor se vor gasi niste talente noi si vom ajunge si noi sa facem muzica ca lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am iti dau voltaj andra adi cristescu jonas justine byber etc cati nu sunt

| deejay a răspuns:

Nicolae gutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa