| sely_6623 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un raspuns eu mi-as dori foartye tare sa cant dar nu am o voce chiar atit de buna pentru a face acest lucru cum sa-mi inbunatatesc vocea?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu ai voce, chiar daca ai ureche muzicala, este in zadar sa canti.Cu vocea te nasti si poti sa o modelezi, daca o ai! Dar daca n-o ai... ce sa modelezi?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vocalize și cursurile unei școli de specialitate.
Pa, pa.

| Alexa_3478 a răspuns:

Fa cursuri de canto,
Acolo profesorul te va ajuta mult
Sa iti controlezi vocea!

Succes!:*

Funda?:winking

| alexandraaaaa a răspuns:

Foarte multi copii de bani gata nu au avut voce...dar...banii i-au ajutat

| eden_8846 a răspuns:

Foarte mult execitiu, poate te si inscri la o scoala sau ceva gen,