| Danelutza a întrebat:

Ma numesc iulia si multi colegi mi-au spus ca am talent la dans din buric...
ma pricep cat de cat. Oare ce sa fac? imi dati uun sfat?
aaa si inca ceva imi place foarte mult sa cant dar sunt foarte dezamagita de vocea mea
nu am voce deloccrying si imi doream asta de cand era mica sa fac.
Astept raspuns cat mai repede daca se poate va multumesc:*

5 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Pai ce varsta ai? iti dai seama ca nu gasesti nicaieri in lumea asta lectii de dans in buric daca n-ai peste 18 ani straight face. mai ales ce ai dansat din buric in poale la colegi? :-\. iar faza cu vocea... exerseaza muult happy. canta in fiecare zi cate 10 minute incearca saa imiti sunete etc straight face. daca exersezi vocea se schimba si asa o sa ai o voce minunata. succes kiss

| LuisEdward a răspuns:

Sa nu te duci daca nai voce

| Andreea_1914 a răspuns:

Pai daca tot iti place asa de mult muzica macar ascult-o in timp ce dansezi dinn buric si astfel cele doua lucruri se leaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poti sa faci? ai putea sa iti dai 2 palme, sa stingi calculatorul si sa te duci dreacu sa maturi batatura.sau ai putea sa ii suni pe cei de la taraf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si eu stiu sa dau din buric.intelegi ce vreau sa zic?