| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

In 3 saptamani am majoratulbig grin si am nevoie de muzica.As vrea sa imi dati cat mai multe idei de piese ritmate,, sau si lente.Va rogbig grin

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu trebuie sa lipseasca formatii gen Hi-Q, Spitalul de urgenta, Voltaj sau Bosquito. Astea le vad eu cele mai potrivite pentru distractie intre tineri. Dar mai poti cauta si melodii populare interesante pe care sa va distrati.

| psiholoaga a răspuns:

La multi ani! Depinde ce muzica asculti tu de obicei si ce muzica asculta si prietenii pe care ii vei invita. Eu am avut aproape numai fani rock la majoratul meu, asa ca am avut multa muzica veche, din categoria "oldies but goldies": the beatles, rolling stones, elvis presley, ceva country:dolly parton, putin pop:michael jackson... Si pe ici pe colo cate un karaoke pe muzica aleasa de fiecare. Eu iti sugerez sa faci un playlist variat si bogat si oamenii sa poata sa mai aleaga muzica favorita.

| ioana181 a răspuns:

Lady gaga - toate, vama veche, cristina rus - don't see ya, crazy loop - crazy loop, joanna shut up, chica bomb, elena gheorghe - the balkan girls, plain white t's - last call, 1234, hey there delilah.

| -TattO- a răspuns:

Contu meu :P

http://www.trilulilu.ro/unyon05/audio

melodii remixate de mine:P

ai de unde--- sunt detoate

| Frozen a răspuns:

Sincer nu trebuie sa lipseasca Lady GaGa, Madonna, Michael Jackson, ...si sa nu uit neaparat Dansul Pinguinului

| Carouri a răspuns:

Vama Veche - Am doar 18 ani!

| simona_2554 a răspuns:

Mmm la multi ani, tinand cont ca maju meu a fost acum 3 saptamani si nu aveam un playlist am cerut ajutorul prietenilor mei poti proceda la fel astfel vei avea piese care sa-i multumeasca pe toti. oricum din playlist nu trebuie sa lipseasca:vama veche-am doar 18 ani, dansul pinguinului, brasoveanca, joe cocker-you can live your hat on, hi-cu-gasca mea, voltaj-hai sus, aaa...si sa nu uiti populara sincer, ea face atmosfera! cel putin la mine asa a fost iar daca optezi muzica populara nicu paleru are melodii numai bune pentru un partyhappy! petrecere frumoasa