| corina94 a întrebat:

DAU FUNDA! Am auzit la radio Activ FM o melodie in franceza cantata de o fata si zicea ceva de genu...,, lienf a pliu pliu pliu lienf a pliu,, ma poate ajuta cineva? Sa-mi spuneti cum se numeste sau cine canta? Va rog mult!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| laurayln a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ljxuQRR8154 cantata de as xx - rien va plus

4 răspunsuri:
| Cristina_2993 a răspuns:

Dragalaughing
lienf a pliu pliu pliu lienf a pliu ce naiba.asta nu-i franceza laughing poate chineza.reformuleaza ce ai scris si apoi... poate.te voi putea ajutawinking

| Alexandra_6790 a răspuns:

Si eu am auzit o melodie la activ fm.si suna cam asa "what can i do for your beautiful love? such a beautiful love." si canta un barbat cu o femeie iar ea parca nu canta in engleza...si era un fel de dance parca.va roog ajutati.ma cum se numeste?love struck:*:*

| Alexandra_6790 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum se numeste o mel cu versurile "what can i do for your love? such a beautiful girl." si era un barbat care canta cu o femeie iar ea nu canta in engleza :-s va roog ajutati.ma:*:*