| Bishop a întrebat:

David Desrosiers (Simple Plan) este gay?

Răspuns Câştigător
| Tochhilar a răspuns:

Este, nu este, e de treaba, si imi place cum canta.Preferintele hormonale sunt doar problema sa personala. happy

9 răspunsuri:
| Bishop explică:

@weirdo, nu ma supar, in nici un caz pe tine! nu sunt gay rolling on the floor, dar curiozitatea ma omoara laughing doar David e de la Simple Plan, si il uiubim asa cum este, ma bucur ca nu e gay tongue

| Bishop explică:

Da, am vazut filmul de mai multe ori, este unul din preferatele mele:)
Se pricepe foarte bine in cea ce face, la fel ca si colegii sai, nu ii apreciez numai pentru muzica lor, ii apreciez si pentru sufletul lor, nu orice trupa (mai ales daca este si trupa rock) nu strange banii pentru persoanele care sufera de cancer si pentru copii.;) www.simpleplanfundation.com

| Shery a răspuns:

Aolo kristen... eu sper ca nu :-s
tu poate speri ca da, ca inca nu ne-ai spus daca esti fata sau baiat laughing
glumesc cu tine, my imaginary friend (ca nu te vad), sper sa nu te superi blushing laughing

| Shery a răspuns:

M-am uitat saptamana asta la New York minute, nu stiu daca iti amintesti filmul, e cu gemenele olsen si se duc la filmarea unui videoclip SP, la piesa Vacation...
si ma tot uitam la solist si ziceam: "man, daca il cunosteai pe tipu asta cand nu era faimos pun pariu ca n-ai fi dat doi bani pe el... " pentru ca mi se pare prea... normal... dar imi place rau stilul lui vestimentar si piesele si vocea lui :X

Răspuns utilizator avertizat
| Timishan a răspuns:

In primul rand, multumesc de pont!, pentru ca nu stiam de trupa.Am cam ramas codas la capitolul muzica, trupe, solisti noi. Ce sa-i faci, incaruntesc si eu. tongue Nu stiu daca este homosexual baiatul, dar cred ca de multe ori astfel de "mistere" ale artistilor sunt cu scop de a atrage atentia.La drept vorbind, nu ar trebui sa conteze daca un artist este sau nu homosexual, dar pentru ca lumea are prejudecati in Menu-ul neuronal, da bine sa starnesti interesul acolo unde "doare". Si, te rog, nu-mi da fundita!, pe bune.Salut! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred...happy

| PatratzelPatratDin9 a răspuns:

Ce conteaza? baiatul asta canta minunat!love strucklove strucklove strucklove struckbatting eyelashes