| sonia_3318 a întrebat:

Dc atat de multi cantareti de muzica rep sunt berbeci? EX : Cheloo, Ombladon, Nimeni altu', Uzzi, Spike.

5 răspunsuri:
| Samy_9877 a răspuns:

Si eu sunt berbec...dar nu am nici-o treaba cu Rap-ul!laughing

| JustSmile12 a răspuns:

Pentru ca asa sau nascut straight face nu ei isi aleg zodia
Fundita?winking
am neviuesad

| seriousmoonlight a răspuns:

Nu ei sunt berbecii, cei care ii asculta - ei sunt cei care stiu cum sa se vanda (uneori prea bine... cerere relativ mica oferta mare iar pretul...acolo fac ei scamatoriile dar asta nu e nimic, manelarii se vand mult mai bine), dar toti avem mometele noaste mioritice happy

| rihanna_7708 a răspuns:

Din gresealalaughing))coincidenta iti dai seama sau tu ce crezi ca e? mana diavoluluilaughing)

| rihanna_7708 a răspuns:

Din greseala...e o coincidenta, tu ce crezi? mana diavolului?laughing)