| diana5 a întrebat:

De aceasta data revin cu o noua intrebare. Exista posibilitatea ca Iulian Selea sa se intoarca in concursul m-a facut mama artist? Nu vreau raspunsuri absurde. E o intrebare la care chiar as vrea un raspuns care sa ma...Multumeasca. De sigur, asa cum e obiceiul, fundita va fi acordata raspunsului care ma va ajuta si imi va da speranta. Multumesc.

2 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Juriur are doua Green Carduri si asta inseamna ca pot readuce in concurs 2 concurenti care au iesit deci da, este posibil dar totul depinde de juriu!

| 0RuxyRox0 a răspuns:

Eu cred ca are chiar multe sanse pentru ca este unul dintre cei mai buni concurenti.