| Larisa888 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Am participat la concursul cangurul in lumea povestilor si din greseala pe foaia de raspuns am bifat casuta cu nu vreau sa mi se afiseze raspunsul pe net. Exista posibilitatea de a afla rezultatul? O sa fie luat in considerare pentru baraj? Daca exista posibilitatea cum sa aflu? Dau funda love struck happy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu poti modifica raspunsul, daca ai bifat ca nu vrei este raspuns final!