| clemi a întrebat:

De cateva saptamani tot caut o melodie pe youtube.am gasit-o acum vreo luna, mi-a placut si am zis ca o retin. dar mintea mea scurta a uitat deja cum se numea.nu stiu cum sa va explic era cantata de un baiat parca si e de dragoste, adica lenta thinking

daca stiti ceva melodii spuneti-mi ca poate s-o potrivi vreuna cu ce caut eubig grin
funda!batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Uita-te in istoric sa vezi ce melodii ai ascultat mai de mult. Noi nu putem sa iti spunem ce melodii ai ascultat daca nu ne dai mai multe detalii. Ex: cum arata baiatul, vreun vers, era veche, noua, artistul era cunoscut, ceva de prin videoclip? Totusi, imi incerc norocul:

Justin Derulo-watcha say

| Danitzu a răspuns:

E ceva de genul sa cauti acul in carul cu fan.:d.nu mai stii si uh macar un vers doua?big grin

| LoveMe a răspuns:

Prea putine detalii!happy
nu ne-ai spus nici macar cateva cuvinte
cauta in istoria calculatorului

| Zady a răspuns:

Ma indoiesc sa iti raspunda cineva cu ce te astepti tu dar sper sa ai bafta

| mamarutza1 a răspuns:

Black- wonderful life
steve wonder- i just call to say i love you

| clemi explică:

Nu va mai agitati ca am gasit-o.am facut asa cum mi-ati spus:am cautat in istoria calculatorului.

http://www.youtube.com/watch?v=Kq_AcdISaJU&feature=related

oricum mi-ati fost de ajutor:*
multumesc!