| Serendipity17 a întrebat:

De ce cand inregistrez ceva mi se face vocea foarte schimbata? Ma enerveaza...

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vocea ta nu este schimbata. Doar tu o auzi altfel, din cauza ca are rezonanta in cutia ta craniana. Daca intrebi pe oricine, iti va spune ca la inceput nu si-au recunoscut vocea, cand au auzit-o inregistrata.

4 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Si mie mi se intampla
Nu stiu de ce

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Si eu patesc la fel dar acum am inteles de ce...multumesc Elianna si tie fanarbd4ever ca ai pus intrebarea

| Dyya_1494 a răspuns:

Si eu o patesk...sa stii ca nici eu nu stiu de celaughing da e naspastraight face

| blonda1414 a răspuns:

Nu ai invatat la fizic sunetul? asa se aude tu o auzi altfel iar cand inregistrezi altfel tu crezi asta la tine e din cauza coardelor vocale...