| anonim_4396 a întrebat:

De ce cred oamenii ca daca te imbraci in negru esti rocker?

Răspuns Câştigător
| Mgautier a răspuns:

Habar nu am!
Oricum nu ai suport f...ui in gura de Hipioti! Fac tara de ras.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Mgautier):

Ca si manele, curvele si muzica house

| Mgautier a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Ca bine zici happy

12 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Depinde si de modelul respectiv. Poate sa fie un costum de stofa negru, sau un costum de piele, cu diferite accesorii, stii tu.

| KristalPop a răspuns:

N-am mai auzit asta până acum.
Există multe persoane care preferă vestimentaţia în negru şi n-am auzit vreodată să li se zică că sunt rockeri.
Multora le place să se îmbrace în negru, dar nu pe motiv că sunt rockeri.
Şi am văzut şi rockeri care se îmbracă numai în alb sau alte diferite culori, de unde rezultă întrebarea: Ei nu sunt rockeri?!

| Delicacy a răspuns:

Nu trebuie să te îmbraci în negru ca să fii "roacker", pur şi simplu te îmbraci cu o culoare care îţi place ţie sau care te avantajează. Ăştia care credeţi că dacă vă îmbracaţi în negru sunteţi roackeri, vă înşelaţi şi nici nu vă pot numi roackeri, poate nişte naivi în pantolani mulaţi de latex..Vestimentaţia n-are legătură cu muzica pe care o ascultaţi.Da, adopţi un anume stil că-ţi place ţie, dar nu e obligatoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am.

| FearOfTheDark a răspuns:

De prosti.
Ca si cum negru n-ar fi o culoare ca toate celelalte.

| Salahadin73 a răspuns:

Pentru ca sunt prosti si nu au nici cea mai mica legatura cu rock-ul.

| 01rukia01 a răspuns:

Drogati ce sa le faci
asa mai spun unii ca daca asculti rock esti emo(nu e asa)straight face

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru 01rukia01):

Cine ia mintit?

| 01rukia01 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Toti boschetarii si cocalarii sa curvele si tarfele si emoisti(adica emuistirolling on the floor)

| agathapurple a răspuns:

Pentru ca sunt redusi, ca sa fiu finuta... mai frumos este cand obisnuiesti sa te imbraci in negru si esti numit satanist... Este sublim si n.am cuvinte laughing