| Anomim2025 a întrebat:

De ce Dan Balan nu este interesat de piata de muzica in Romania cum sunt Carla's Dreams si The Motans?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pentru ca omul joaca la alt nivel deja. Aici sunt fie artisti de nisa care fac asta din pasiune mai mult decat pentru bani si au si alte joburi (Alexandrina Hrisov de exemplu cred ca face mai multi bani din pictura, lol; cam toate trupele de metal, cu vreo 2-3 exceptii), fie piscotari nuli dpv artistic care fac playback pe la toate evenimentele posibile si imposibile, gen Antonia si multi altii. Cum ai intrebat de Dan Balan puteai intreba de John Puzzle (o sa intrebi cine e si ala probabil), Miruna Manescu, si multi altii.

1 răspuns:
| unpierdut a răspuns:

Dan balan ala acum canta in Ucraina