| lory14 a întrebat:

De ce de fiecare data cand ascult muzica pe youtube se intrerupe?

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Si eu am patit asa! Nu apasa butoanele HQ si HD si daca se opreste da inapoi sau inainte!

| Victoria a răspuns:

Asteapta 5 minute inainte, ca sa se incarce videoclipul, apoi asculta.

Răspuns utilizator avertizat
| Lary a răspuns:

Si la mine e la fel. Da tu mai departe cu mousul si o sa vezi ca o sa mearga

| lololololol a răspuns:

Probabil o viteza mica la internet, sau probleme cu video-ul de pe youtube.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie din cauza buferului. adica viteza mica la internet. dar la mine e alta. videoul mere dar muzica se opreste straight face si nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma dar o sa mearga putiin si supa aia se intreruoe iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine... mi-a zis cineva ca e de la ce ai descarcat de pe net...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveazaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viteza mica la internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge la cele de muzica dar se intrerupe sau chiar nici nu porneste la alte videoclipuri(nu la toate) daca aveti vreo solurie postati.multumesc anticipat