| doraz a întrebat:

De vreo doua luni, de fiecare data cand ascult muzica de pe youtube in google chrome se aude ba intrerupt, ba un fashait.
Mai are cineva problema asta?

14 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Asta e din cauza ca google chrome isi face updat si e din ce in ce mai greoi pentru un sistem mai slab.

| DenisIonut01 a răspuns:

Am avut si eu problema asta si l-am dezinstalat si dupa un timp l-am reinstalat si acum merge ok

| NotToday a răspuns:

Sau, probabil ai virusi sau memoria cache plina. Incearca sa folosesti programul CCleaner. Sper sa te ajute!

| doraz explică (pentru NotToday):

Ieri am reinstalat windows-ul deci problema cu virusii este exclusa din start. mersi oricum raspuns happy

| NotToday a răspuns (pentru doraz):

Atunci problema ar fi de la hardware... Un defect al placii de sunet sau al hardului.

| doraz explică (pentru NotToday):

Crezi? Daca folosesc alt browser exemplu: Opera nu am problema asta. Imi convenea mai mult Chrome, insa acum am si Opera si Chrome si e aiurea pentru ca pe unul ascult muzica, pe altul lucrez.

| doraz explică (pentru NotToday):

Inca ceva, daca as avea probleme cu placa de sunet sau cu hard-ul, asta ar insemna ca atunci cand ascult muzica in itunes, nici aceasta sa nu se auda bine, nu?

| NotToday a răspuns (pentru doraz):

Acum depinde... Eu am avut problema cu hard-ul si de multe ori avea momente cand mergea foarte bine. Rar cand sunetul facea figuri... Pot fi multe posibilitati, inclusiv Windows-ul. E evident ca Windows 8 de exemplu, consuma mai multe resurse decat XP happy Nu e ceva grav din moment ce doar pe un browser face figuri!

| doraz explică (pentru NotToday):

Mersi tare mult pentru raspunsuri. Am observat o chestie. Mi-am instalat ieri si Opera, pe langa Chrome si IE si pe toate merge prost muzica pe youtube. Pe IE imi cere Adobe, l-am instalat de o gramada de ori si tot nu merge. Am intrat pe AXN player sa vad cum se aude acolo, la un serial, si parca sa zic ca fashaia usor, dar stii cum e, ma tot gandeam sa nu fashaie si poate a fost si putina paranoialaughing persoana care mi-a instalat windows-ul (xp) mi-a spus ca are aceeasi problema cu muzica pe youtube (eu aveam problema cu fashaitul si inainte si dupa re instalarea windowsului). poti sa-mi spui te rog cat te-a costat sa-ti repari hard-ul? mersi mult happy

| doraz explică (pentru NotToday):

Am observat ca in Opera imi face probleme cand umblu prin calculator sau pe net, daca as da play si as sta si m-as uita la calculator ar fi in regula. Ai mai pomenit asa ceva?

| NotToday a răspuns (pentru doraz):

Trimite-mi un mesaj privat cu id-ul tau sau cu contul tau de facebook. mi-e mai usor asa... happy

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Da..si eu am aceasta problemasad

| pendea a răspuns:

Schimba browserul de exemplu descarca mozila e foarte buna eu o utilizez si sunt foarte multumit

| boombestforevermyloving a răspuns:

Mi-e mi se mai intampla dar am aflat ca asta se intampla din cauza conexiunii proaste chiar si acum mi sa intrerupt sper sa te ajute!