| johnnycorgan a întrebat:

De ce lumea îl consideră pe Miluță un cântăreț de calitate proastă?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca este total afon, fara voce, fara vocabular, fara sa aiba habar ce canta, practic cel mai prost muzician din tara, care urla in microfon, prosteste.
Aici nu-i muzica ce face el si-i pacat ca nu vede cat de ridicol este si cum rade toata lumea de cum urla si behaie ca un magar. Pacat ca nu are teama de ridicol!

Cred ca-i cel mai prost muzician pe care l-am auzit in toata viata mea!

https://soundcloud.com/miluta-lupu-barosan/eu-sunt-un-tank

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu auzisem de acest personaj. Uite, prin faptul că l-ai pomenit aici, i-ai făcut publicitate și una lume îl va căuta pe YouTube și unora poate sa le placa contentul lui muzical și să mai treacă în portofoliu niste fani. laughing

| johnnycorgan explică (pentru anonim_4396):

Mi-e mi-a apărut pe for you pe Tiktok.