| SVD a întrebat:

De ce nimeni nu mai apreciaza muzica veche, muzica buna a anilor 60-90? Chiar daca sunt destul de mica, am 13 ani, eu apreciez mai mult muzica veche de calitate, decat cea actuala.Acelasi lucru se intampla si cu muzica clasica; care e explicatia? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Salut și respect, și eu am 14 ani și aceeași părere.
Pur și simplu cei care își imaginează că Puya, Biberon și Inna sunt artiști de valoare cu melodii faine nu au inteligența necesară pentru a asculta un gen de muzică cu adevărat bun. Nu încerca să schimbi, prostia din născare vindecare nu mai are. Exemplu - @elly. E cuvântul cel mai potrivit, sunt proști, inculți, limitați mintal, nu sunt în stare să aprecieze ceva bun pentru că au mintea prea scurtă. Muzica bună a anilor 60-90 va rămâne bună în contiunare, pe când de Justin Bieber sau Inna nu va mai auzi nimeni peste 20 de ani. Asta e, sunt idioți, nu vreau să jignesc dar asta sunt. Bravo, respect pentru că asculți muzică bună. Tot mai puțini din generația noastră pot aprecia ceva bun.
Baftă

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ella113 a răspuns:

Pentru ca e oribila muzica veche nici macar bunica nu mai asculta muzica aia veche

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Nu e vorba de apreciere e vorba ca noi, adica generatia tanara ne place mai mult ce e nou.
Adica de ce ai mai folosi masina de scris cand ai imprimanta, nu?
De ce ai folosi un telefon cu manivela cand ai cu touchscreen?
Asa functionam noi.
Acele melodii si-au avut rostul la vremea aceea.
Degeaba le ascultam acum ca nu mai au farmec.
Parerea mea.
Pa, pa.

| kaNfETk4a a răspuns:

Ca amu o aparut muzica mai super puper