| poppies a întrebat:

OARE apreciaza cineva de aici tot intelesul cuvintelor "muzica veche"?

Răspuns Câştigător
| Ad0bE a răspuns:

Cum adica "muzica veche"? adica trupe vechi cum ar fi Depeche Mode,Quen,Kiss,AC\DC,Metalica, LedZepelin, PinkFloyd? trupe vechi? raspunsul este dawinking eu big grin

2 răspunsuri:
| Ad0bE a răspuns:

Ceva? stai ca ma stiu : Ramons, Sex pystols, qure, pet shop boys, duran duran, Exploited... mai stiu daca mai vrei i-ti mai zic!
PS:Scuze ca am intarziat cu raspunsul dar... am fost plecat in vacanta happy

| poppies explică:

Da,vad ca ai ceva cunostintelaughing:p
BRAVO