| M00tssuuLLee a întrebat:

De ce nu imi apare butonul de "download" la youtube?! Funda

9 răspunsuri:
| redbull970920 a răspuns:

De obiceii iti trebuie programul Youtube Downloader, nu prea inteleg la ce vrei sa te referii.
Revenind la program, il instalezi, copiezi link-ul de sus de la youtube/videoclipul tau, sau ce o fii, si il pui in accea casuta, si apesi butonul download. Videoclipul se va downloada in cateva minute. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| M00tssuuLLee explică (pentru redbull970920):

Nu ma refeream la asta, de exemplu cand intru pe youtube, la verisoara mea cand asculta o melodie, la bara unde scrie " like" "dislike" view, etc a aparut si un " download"... si la toti a aparut

| redbull970920 a răspuns (pentru M00tssuuLLee):

Nu prea pot sa te ajut, daca nu vad, cu ochii mei, dar FARA un program anume, nu se poate chestia asta! Am avut eu un program acum 2-3 luni, pentru mozilla, imi aparea sus la bara, download, dar din pacate numai stiu cum se numeste, daca ai timp, te poti interesa pe google.

| LastChance a răspuns:

Ăia care ţi-au spus că a apărut şi-au bătut joc de tine aşa că stai liniştită, nu există aşa ceva.

| mitici007 a răspuns:

Am reinstalat mozila si ni imi mai apare nici mie. ddc?/

| M00tssuuLLee explică (pentru mitici007):

Nu stiu straight face

| mitici007 a răspuns:

Ce mai simplu e sa instalezi ''Video DownloadHelper''

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/

| dottoRe a răspuns:

Eu inteleg ce vrei sa zici tu pentru ca si eu am vazut chestia aia dar nici mie nu imi mai apare...probabil ca l-au scos

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

YOUTUBE nu are buton de DOWNLOAD! - Youtube nu ofera posibilitatea de a copia nimic de pe site de la ei fiindca continutul este protejat si pentru foarte multe canale Youtube ofera bani functie de vizualizari, de abonamente si de cati subcriberi ai. Solutia de copiat de pe Youtube este simpla in 2 variane: una online direct si alta cu un program specializat. 1. Copiere online, te duci pe acest site: 9XBUDDY.ORG, sus in pagina introduci adresa-link a paginii din Youtube (este ce scrie in browser sus sau faci click dreapta cu mouse pe imaginea-film din Youtube si o sa ai > Copy video URL, faci click si apoi paste in 9XBUDDY.ORG, ai download pe albastru si in pagina vor apare mai multe link-uri de download - cauti marimea cea mai mare cu rezolutie HD si cu sound (in pagina jos ultima este fara sound) apoi dupa ce ai facut click pe ce ai ales se v-a deschide linkul de Youtube si faci click dreapta cu mouse: save video as..., si asa incepe copierea in cea mai buna calitate(si fara reclame). 2. Cel mai tare program la ora actuala de extras orice din Youtube este: 4K Video Downloader 4.20.4 (x64), link in net de descarcare gratuit aici: https://www.filehorse.com/download-4k-video-downloader-64/download/, pentru varinta full version ma puteti contacta ori pe FB (http://www.FaceBook.com/REMiXDJPaLTaLK), sau pe una din paginile mele: http://www.ALLMyLinks.com/REMiX-DJ-PaLTaLK - http://www.SoLo.to/REMiX-DJ - https://ok.ru/video/c1994925