| gago a întrebat:

Funda+vot

Buna TPU,am o problema cu facebook-u si cu youtube-ul

Cand intru pe facebook ii dereglat,adica, imi apare tot scrisul pe partea stanga pe un fundal alb..la fel si la youtube..am incercat sa instalez Adobe flash player dar cand dau pe site-ul lor nu imi apare butonul de download...ce trebuie sa fac?

Funda+vot

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Asa pateam si eu mai demult cand imi era virusat pc-ul. Aveam mare noroc ca aveam instalat un antivirus in pc, dar eu nu stiam de el. Si tot cautam ca nebunu' sa descarc un antivirus si exact asa mi s-a intamplat. Nu aparea butonul de download, apoi dadeam refresh, apoi aparea, dadeam clic pe el dar nu se intampla nimic. Deci, calculatorul tau e virusat. Daca ai un antivirus in calculator deschide-l si da-i sa scaneze. Apoi stie ce sa faca mai departe. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Iulia_Iuliana_2000 a răspuns (pentru DanielVălean):

Poate sa-si instaleze Aviara ca antivirus sau Cliner care curata windows-ul

| Iulia_Iuliana_2000 a răspuns:

Intra la setari in bara si il faci cum vrei

| DeadloxMc a răspuns:

Sincer reparați windows funda?