| Cristy15 a întrebat:

Am si eu o intrebare.

Am un mic cont pe google si youtube (se conecteaza pe ambele cu acelasi cont) si pana ieri aveam acel buton de "download" pe youtube. Banuiesc ca stiti. Aseara am formatat calculatorul, iar astazi m-am conectat pe youtube cu acel cont si nu mai imi apare butonul download.

Care imi poate spune cum il aduc inapoi?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa-ti apara butonul de download trebuie sa instalezi un program sau o expansiune in browser.

| Cristy15 explică (pentru neluL):

Care program... La cate programe am avut instalate inainte de formatare chiar nu stiu care era responsabil cu butonul ala...

Stii numele programuluibig grin?

| neluL a răspuns (pentru Cristy15):

CE browser folosesti?

| Cristy15 explică (pentru neluL):

Mozilla. Dar lasa ca am gasit, multumesc. Am gasit programul care ziceai ca trebuie sa-l instalez, adica ai zis ca trebuie un program, si l-am gasit.

Multumesc!winking

| neluL a răspuns (pentru Cristy15):

Cu placere! bye, bye wave

| sinziana1 a răspuns (pentru Cristy15):

Şi cum se numeşte programul? happy