| Cristy15 a întrebat:

Am si eu o intrebare.

Am un mic cont pe google si youtube (se conecteaza pe ambele cu acelasi cont) si pana ieri aveam acel buton de "download" pe youtube. Banuiesc ca stiti. Aseara am formatat calculatorul, iar astazi m-am conectat pe youtube cu acel cont si nu mai imi apare butonul download.

Care imi poate spune cum il aduc inapoibig grin?

scuzati daca va deranjeaza categoria dar n-am idee la ce categorie sa postez intrebarea asta

1 răspuns:
| alexusil a răspuns:

Stiu mi s-a intamplat il poti face sa reapara de la setari youtube daca le ai si pe alea laughing)))